Ing. Lenka Říhová

Bude se vaše dítě připravovat na přijímačky?

Potřebovalo by mít po ruce ucelený přehled s vysvětlením pojmů do literatury a slohu?

Přáli byste si, aby se vašemu potomkovi tato terminologie nepletla a aby vždy dokonale porozuměl tomu, co se po něm v testu chce?

Mám pro vás řešení!

Jsem Lenka Říhová, on-line lektorka češtiny, a při přípravě žáků na přijímačky vysvětluji tyto pojmy stále dokola jako kolovrátek.

Za ta léta jsem vynalezla způsob, jak dětem vysvětlit veškeré češtinářské pojmy srozumitelně a jednoduše tak, aby je pochopil skutečně každý

A protože v podstatě každého nového žáka učím znovu totéž, napadlo mě, že by bylo nejlepší mít všechny pojmy do češtiny na jednom místě, proto jsem je shromáždila, seřadila a vysvětlila tak, abyste k těmto informacím měli přístup i vy a vaše děti.

U přijímaček je průřez prakticky veškerou látkou za 2. stupeň, a proto se mi na doučování pravidelně stává, že žáci v 9. třídě už dávno zapomněli látku z 5. třídy, o prvním stupni ani nemluvím. Některé pojmy pak v testu nejsou vůbec vysvětlené, neboť v Cermatu logicky předpokládají, že bychom je měli znát, což je však ne vždy pravda.

Pokud jde o složitější termíny, ty pak v testu vysvětlené sice jsou, ale tak odborně, že jim žáci často nerozumí a vůbec netuší, co se po nich vlastně chce.

Všechny pojmy a souvislosti se sice dají jednotlivě dohledat na internetu, u každého pojmu je tam ovšem mnoho balastu a zcela nepodstatných a zavádějících informací, často to stojí zbytečně mnoho času a vašich nervů…času, který byste mohli určitě věnovat zábavnějším věcem než dohledávání jednotlivých pojmů stokrát dokola.

Pojmy se totiž v testech stále opakují a mám tu zkušenost, že dětem je rozhodně nestačí vysvětlit jednou, je jich hodně a dosti se pletou

Naštěstí na to nejste sami!

Veškeré literární, slohové a další pojmy k přijímačkám jsem shromáždila na jedno místo, seřadila je a srozumitelně vysvětlila. Kromě toho jsem do e-booku zařadila celou řadu příkladů, aby vaše děti měly všechno jako na dlani a mohly si vždy snadno vyhledat neznámý termín.

Představuji vám e-book:

VYSVĚTLENÍ POJMŮ Z LITERATURY A SLOHU

K PŘIJÍMAČKÁM

veškeré pojmy k přijímačkám do literatury a slohu, vše přehledně seřazeno pro snadné vyhledávání

výstižné vysvětlení každého pojmu

E-book je skutečně nabitý informacemi, které vaše dítě jistě využije nejen u přijímaček.

Tento e-book vzhledem ke svému obsahu nemá praktickou část, protože jeho primárním účelem je vysvětlení pojmů a terminologie.

E-book navíc dětem výborně poslouží nejen jako příprava k přijímačkám na střední školu, ale i v průběhu celého 2. stupně ZŠ, dokonce jej mohou částečně využít i později jako základ při přípravě k maturitě.

Kdykoli si budou potřebovat něco zopakovat, mohou do něj nahlédnout a látku si znovu připomenout.

Jak to v e-booku vypadá?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, níže se můžete podívat na obsah e-booku a na ukázky z textu:

Kliknutím na tlačítko si zobrazte obsah e-booku.

Kliknutím na tlačítko si zobrazte ukázky e-booku.

Odteď už vaše dítě ve složitých pojmech nešlápne vedle!

Senzace, to chci!

Jsem soukromá osoba a objednávám svým dětem pro domácí použití za 310,- Kč.

Upozornění pro pedagogy: Tento e-book je určen výhradně pro soukromé použití při domácí přípravě. Použití tohoto e-booku ve školách/firmách NENÍ POVOLENO. Děkuji za pochopení.

K tomu navíc bonusový e-book

Co by se mi ještě mohlo hodit do testu?

Protože se děti u přijímaček setkávají i s dalšími nástrahami, které se ovšem nedají zařadit pod literaturu a sloh, shromáždila jsem tyto pojmy do samostatného bonusového materiálu, který je dostupný výhradně s tímto e-bookem.

Kliknutím na tlačítko si zobrazte obsah e-booku.

Kliknutím na tlačítko si zobrazte ukázky e-booku.

Cena e-booku je 310,- Kč.

ušetříte sobě i svému dítěti spoustu času a nervů se zdlouhavým dohledáváním terminologie
šetříte svou peněženku, protože tuto látku předávám žákům během živých lekcí postupně, někdy ji vysvětlujeme i opakovaně, zde máte vše na jednom místě, stačí kdykoli vyhledat požadovaný pojem
kromě toho si váš potomek bude mnohem jistější u přijímaček, protože testy jsou těmito pojmy doslova prošpikovány
uspoříte energii strávenou dohledáváním informací a jednotlivých souvislostí
e-book navíc vašemu dítěti výborně poslouží nejen na celém druhém stupni a při přípravě k přijímačkám na střední školu, ale může jej využít i později na SŠ

Je bezvadné, když člověk najde všechno na jednom místě jako na zlatém podnose...

Teď už to záleží jen na vašem uvážení!

Jsem soukromá osoba a objednávám svým dětem pro domácí použití za 310,- Kč.  

Upozornění pro pedagogy: Tento e-book je určen výhradně pro soukromé použití při domácí přípravě. Použití tohoto e-booku ve školách/firmách NENÍ POVOLENO. Děkuji za pochopení.

Je možné, že se ještě zeptáte:

Na internetu najdu skoro všechno, v čem je e-book výjimečný?

Tyto pojmy se sice jednotlivě dají dohledat na internetu, ale jejich vyhledání a uvedení do provozuschopného stavu vám zabere spoustu času, protože vysvětlení je často zavádějící a zbytečně složité. Když už jsme u toho, jak moc si ceníte vlastního času? Vážně je vaší oblíbenou kratochvílí dohledávání školní látky na internetu? E-book je unikátní tím, že obsahuje všechno potřebné včetně srozumitelného vysvětlení a příkladů na jednom místě. Uspoří vám i vašemu dítěti spoustu času. Dítě neví, co znamená nějaký pojem, vyhledá si jej v obsahu, klikne a má jasno.

Navíc mám tu zkušenost, že v rámci přípravy na přijímačky budete vše dohledávat opakovaně, z čehož některým z nás tzv. „tečou nervy“.

Pro jak staré dítě má smysl e-book zakoupit?

E-book sice obsahuje průřez učivem literatury a slohu z celého 2. stupně a slouží hlavně deváťákům jako pomůcka při přípravě na přijímačky, využít jej však mohou i mnohem mladší žáci na 2. stupni.

Skoncujte s nekonečným dohledáváním pojmů na internetu stokrát jinak!

Odteď už je vaše dítě bude mít na jednom místě a ušetřený čas si můžete zpříjemnit nějakými společnými zážitky.

Klikněte na tlačítko Objednat e-book a na následující stránce vyplňte objednávku.

Jsem soukromá osoba a objednávám svým dětem pro domácí použití za 310,- Kč.

Upozornění pro pedagogy: Tento e-book je určen výhradně pro soukromé použití při domácí přípravě. Použití tohoto e-booku ve školách/firmách NENÍ POVOLENO. Děkuji za pochopení.